| Anonimawsj07 a întrebat:

Buna! Deci de vreo doua luni imi place tare de un baiat. I-am zis ca îl plac, iar el mi-a zis ca și el ma place. Am ieșit cu el afara de câteva ori și părea chiar interesat de mine, in sensul ca imi dadea mesaj mai mereu, imi spunea ca vrea sa ne vedem si vorbeam ore întregi cu el pe apel. Cu toate astea, nu m-a întrebat dacă vreau sa fiu cu el. După m-am certat cu el și i-am zis ca nu mai are ce vorbi cu mine...nu a dat mesaj o săptămâna și m-am gândit sa-i dau eu (in mintea mea era ca dacă chiar ținea la mine imi dadea măcar un mesaj). I-am scris și după iar am început sa vorbim. Imi spunea ca îi e foarte dor de mine, ca vrea sa ma i-a in brațe, ca se gândește numai la mine, având in vedere ca eram in alta țara. Am văzut ca începe sa vorbească urat cu mine și foarte sec, și m-am gândit sa-l întreb dacă ma mai place. A zis ca nu și după am început sa ne certam puțin, dar după chestia asta a zis ca a glumit in legătura cu plăcutul și ca încă ma mai place. De atunci au trecut doua zile și nu mi-a mai dat nici un mesaj. Oare nu se mai gândește la mine? Încă ma întreb dacă m-a placut vreodată sau a făcut doar misto. Ce sa fac? Sa-i dau eu mesaj? Mi-e foarte dor de el și chiar vreau sa-l văd.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Joaca de copilasi!

| Anonimawsj07 explică (pentru Violleta2022):

Mda...cum spui tu, da totuși ce as putea sa fac

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimawsj07):

Nimic!
Preocupa-te de prietenele tale, iesiti afara, faceti sport, jucati-va si daca baiatul ala decide sa te sune sau sa te caute, o va face, daca nu... oricum nu ai ce sa-i faci, ca nu poti forta pe nimeni sa te placa sau sa faca ceva cand vrei tu.

| ellissss a răspuns:

Eu zic că dacă chiar tii foarte mult la el, sa ii dai mesaj și vezi cum se comporta iar pe parcurs vezi daca chiar e ok sau nu pentru tine