| mihaela_4472 a întrebat:

Buna deci eu am o fata in clasa care se da mare, se da drept selena gomez, dar e frumoasa, desteapta 9, 90 si nu stiu ce sa fac ca sa o inving

1 răspuns:
| SMA a răspuns:

Si daca o invingi ce rezolvi? I'a in calcul si varianta asta. Poate ca e ea desteapta si frumoasa, dar nu trebuie sa te lasi mai prejos ca ea. Daca ea se da mare, tu ignoro, nu are rost sa bagi in seama ce zice ea. In unele cazuri Ignoranta e cel mai bun prieten. Mult noroc!