| forever4you a întrebat:

deci eu sunt redactor la revista scolii si nu mai am nici-o idee despre urmatorul reportaj pe care sa il fac! m-am gandit sa iau niste interviuri bunicilor...si tot mai am de dat un reportaj cu tema CE SIMBOLIZEAZA CULORILE credeti ca ma puteti ajuta cu niste idei de reportaje? si daca poate cineva sa imi spuna niste culori si ce simbolizeaza? fundita...HELP PLEASE!

Răspuns Câştigător
| AngelOnEarth a răspuns:

Uite aici un link cu niste culori si ce simbolizeaza fiecare: http://www.mirelutza.ro/culori.html
Sper sa te ajute!