| anonim_4396 a întrebat:

Deci...
Eu trebuia sa fac cu cele mai bune prietene un proiect L.A romana ( sa facem o sceneta de teatru L.A D-L Goe ). Dar, in ultimul moment doamna învățătoare ne-a pus pe nou sa mai facem cu încă un băiat si 2 fete. Personajele care trebuie sa apăra in teatru : narator 1, narator 2, D-l Goe, Mamița, tanti Mita, mam mare, conductorul.
Am tras L.A sort si am picat narator 2. Nu îmi place deloc dar pana L.A urma in momentul ala am spus ca este Ok. Dar prietenele mele care au picat tanti Mita, mam mare si mamița Acm se tot distrează si eu vreau sa apar sa joc un rol. Am fost L.A o prietena acasă ( Iulia ) si a venit si cealaltă prietena ( Andreea ). Noi trei am tras L.A sort pentru toți si am picat mam mare. Lui Andrei si Silvianei nu le convine si am început sa ne certam. Si eu am spus ca majulritatea decide. Suntem 5 vs 2. Eu, Iulia, Andreea, Cosmina si lidia vs Andrei si Silvia. Voi ce ați face?

Răspuns Câştigător
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Eu nu cred ca e o problema toate aceste e doar ceva pentru scoala de ce sa va certati, daca nu le convine mai trageti odata la sort, sau faceti schimb de personaje! Succes!