| anonim_4396 a întrebat:

BUNA...Deci fac un mik film "din imagini"si nu stiu cum sa scurtez filmul.Este in Movie Maker, m-ati putea ajuta? Va rog mult!love struck aa si am uitat sa va spun are si melodie, credeti ca problema asta e? pls ajutor

Răspuns Câştigător
| kryssumik a răspuns:

Nu are nici o legatura cu melodia si pe ea o poti scurta
scrie deasupra la imagini Show Timeline dai click si la fiecare poza trebuie sa dai cu click-ul la sfarsitul pozei si iti apar doua sageti si tragi spre stanga si sus iti arata un timp si tii cont de acea banda de timp in functie de cat de mult vrei sa lasi anumite poze(chiar toate) sub acele poze iti arata niste semne grafice aceea este melodia si pe ea o poti scurta la fel ca si pozele poti sa o scurtezi pana la ultima poza ca sa se termine melodia odata cu incheierea pozelor in filmul respectiv
funda?