| Lorutzu a întrebat:

deci imi place de un baiat el este cu o fata dar se despart iar se impaka. zici cas moni si iri mentionez ca baiatul asta e de lamine din cls si la pupat p obraz la adv sau provocare de multe ori adica suntem ff buni prieteni. si nu stiu ce sa fac ajutati-ma un pic ce sa-i zic nu stiu cand il pupam ma purtam indiferenta. ajutati-ma nu stiu ce sa-i spun pur si simplu fundala cele mai bune raspunsuri...:X

Răspuns Câştigător
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Poi parerea mea e ca daca baiatul aredeja o prt si se tot desparte si se impaca cu ea inseamna ca nu au totusi o relatie stabila asa ca asteaptasa se desparta iar si cat timp sunt despartiti find cea mai buna prietena a lui date pe langa el spuinei ca oricum n-are rost daca tot se despart si se impaca tinei ptin moral fatade ralatie si fii un prieten foarte bun in perioada aceea.Cat timp ei sunt cerati date pe langa el atragei atentia aranjeazate in fiecare zii.etc fundita?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off,ce stil de a scrie.Ai multe greseli de gramatica si niste prescurtari foarte aiurea. De asta ar trebui sa te ocupi mai intai, iar apoi de baiatul acela.Daca acest baiat este deja cu o fata, nu vad rostul tau in povestea asta.Poti sa stai aproape langa el ca o prietena si sa ai rabdare. Daca te va place iti va arata asta. Bafta!