| DaRiUsMaN13 a întrebat:

Deci in vara aveam 37kg si acum am 47kg cum sa fac sa slabesc nu ar fi asa necaz dar pe 28-29 am turneu la fotbal la Timisoara plss raspuns Vot+fundita

Răspuns Câştigător
| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna. eu vreau sa ma ingrasi. tu sa slabestii. eu iti zic ce fac de ma mentit slaba : trebuie sa fii energica. fugi cu copii mai mici. stai in maini si vii in pod. Atentie! O sa ai febra musculara! o sa-ti treaca febra facand sport. trebuie sa alergi. alt ceva: mananca. dar nu manca multa paine. poti sa te duci pe la prietene si sa stai mult si sa uiti sa mananci. si o sa mananci seara da nu mult... sper sa te ajute :*. funda?:X