| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Deci.intrebare pentru baieti... Voi preferati sa sarutati o fata care e "experta"...sau sa fiti >primul?tongueentru ca eu azi va trebui [vrem aman2] sa ne sarutam. avem 13-14 ani si eu n`am mai sarutat inainte va fi prima data pentru mine pentru ca el a mai sarutat fete big grin deci ceva sfaturi?tongue

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E foarte frumos un prim sarut. Pentru mine nu conteaza asta. Conteaza insa daca saruti din obligatie sau pentru ca iti place partenerul si chiar vrei asta din toata inima. Cand esti indragostit sarutul e marturie vie si e foarte frumos. Atunci cand saruti fara sentimente implicate nu prea e frumos.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

N-are nicio treabă dacă-i primul sau al 3749328748932-lea. Important e să vă placă amândurorawinking.

| vlaaddd a răspuns:

Nu conteaza :*

| X a răspuns:

Primul e cel mai frumos. sfat? inchide ochii si lasa-te cordonata de el daca e si el la inceput...tot o sa va descurcati insa va fi putin haios o sa vedeti voilaughing