| DraPraaHaarp a întrebat:

buna!

Decilaughing la mess mi-am facut asa: familie, prieteni, colegihappy as vrea sa stiu km pot sa mut id din lista normala la prieteni[de ex]?

thx:*

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Dai un click pe id persoanei respective si o muti in grupul in care vrei.succes :*

3 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Si am tot asawinking. Ca sa muti un id la Friends [ sau unde vrei sa-l muti ] dai click pe el si il tii apasat si il tragi in jos [ sau in sus, depinde unde ti-e grupul ].

Succes!

| Ana a răspuns:

Ti apasat cu mouse-ul pe id si il duci in lista care vrei.

| MalynaMagdalena a răspuns:

Dai click pe idul respectiv si tii apasat si tragi in jos de el cu mouse. u sau un sus depinde unde vrei sa-l muti! :* sper ca te descurci