| anonim_4396 a întrebat:

Deci la mine in clasa e un baiat care mai demult a vrut sa fie cu mine. (Fix dupa ce s-a despartit de fosta). Si a zis ca ma iubeste si vrea demult sa imi spuna asta dar eu l-am refuzat. Acum sta numai cu mine si face glume perverse spune ca o sa sara pe mine, ma imbratiseaza in joaca si de astea. Voi credeti ca ma place sau de ce se comporta asa? A apropo a vrut sa se impace dupa ce l-am refuzat cu fosta dar si ea i-a zis nu. Oare vrea sa o faca geloasa cu mine sau chiar ma place si vrea sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Dupa cum se poarta cu tine, nu prea te respecta. cum drac' sa fie vb de iubire cand de fapt. face "glume perverse "- este o atitudine de 2 lei. daca acu face glume proaste, pe urma ce crezi ca te asteapta?
mai fetelor, mandrie nu prea aveti, acceptati sa va schimbe baietii ca pe servetzele pentru nas, abia asteptati sa se desparta de aialalta ca sa intrati voi pe fir (vb in general acum), si nu va simtziti deloc lezate cand baietii va vorbesc de parca ati fi de pe centura.
intrebare : Cat de jos puteti sa coboratzi?
pana si porumbelul ca-i porumbel si are creier cat o aluna, si tot face curte elegant. sa urmariti primavara pasarile : au un comportament f. rafinat, sa zic asa.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Probabil esti doar o "partida" buna cu care ar putea-o oftica pe fosta si cam atat.