| smile14 a întrebat:

Buna deci la noi a fost un concert cu un artist din Moldova, si eu sint din Moldova, artistul Stefanel Roscovan...il stiti? Dupa concert eu si kiteva fete ne-am pozat cu el am mai stat vreo jum de ora si am vorbit cu el.Pe urma a plecat, si mi-a spus messengerul lui si acum am mai vb cu el putin pe mess dar acum nu mai raspunde si e online, eu nu il pot uita m-a cucerit.Si normal ca el nu ma ia in seama eu sint fata simpla dar el e baiat renumit in Moldova.Cum sa nu ma gindesc la el?

1 răspuns:
| TerraRia a răspuns:

Incearca sa gasesti pe cineva...mai...simplu! care macar se uita la tine.