| andrada a întrebat:

Buna
Deci, m-am indragostit de un baiat (x) care e prieten cu un alt prieten cu care se intelege o colega.
Si am vb cu prietenul (y) cu care se intelege colega mea.
eu nici nu il cunosc pe x dar am aflat de la y ca il cheama cristi si ca e la scl la care merg si eu. Eu sunt cls a-5-a si el a-8-a sau asa ceva (oricum e mai mare) dar e doar putin mai inalt decat mine. In fine... azi am vb cu el pe fbk si i-am scris "sal" si ma intrebare daca eu is in clasa a-5-a C si chiar asa e. Dupaia l-am intrebare daca i-a spus y si nu mia mai scris nm si a iesit. (x si y se cunosc). Eu i-am zis poate da poate nu dar nu prea as vrea sa ma bag in vb cu unu mai mare decat mine si baiat pe care nici nu il cunosc doar ca imi place de el si acum as vrea sa vina la mine la cls dar nu ca sa imi zica sal las in pace sau ceva de genu'
Ce sa fac? stiu ca e cam incurcata povestea dar nah

Răspuns Câştigător
| Robeee a răspuns:

Cerei lui y id-ul lui x si vorbeste cu el! Chiar daca e mai mare decat tine nu conteaza. dragostea nu are varsta big grin. Oricum, spune-i lui Cristi ala ca esti a 5-a tra la la si macar sa ajungeti sa va cunoasteti happy