| anonim_4396 a întrebat:

Deci m-am saturat! Mereu eu trebuie sa las de la minemereu daca m-am certat cu cineva eu am zis sa ne impacam si sa cer scuze chiar daca nu am inceput eu
http://www.TPU.ro/......pentru-ca/

Nici scuze nu poate sa zica si eu i-am zis mai ai de zis ceva? Si ea a zis astept niste scuze dar...

Voi ce ziceti nu mai pot m-am saturat vreau sa se termine tot!

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Sti si mie mi s-a intamplat asta trebuia sa las de la mine intr-un fel ma obliga sa ii fiu prietena si inca nu am terminat-o cu povestea asta.ea se supara din orice pleca si plangea fals toata lumea s-a saturat de ea, dar eu zic sa o ignori si sa eviti toate conflictele cu acea fata si ai sa vezi ca ea va veni la tine si isi va cere scuze pentru toate neplacerile pe care ti le-a cauzat.

2 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

Un prieten adevarat este acela care te accepta asa cum esti,te sprijina si te ajuta in situatii dificile,nu da bir cu fugitii cand nu faci tot ce vrea el(ea),in mod automat si neconditionat! ce D-zeu,si tu esti om,si tu ai un suflet! actioneaza cum iti dicteaza inima, dar eu cred ca ar trebui sa privesti in jurul tau si sa-ti gasesti alti prieteni, mai adevarati.

| PisicutzaMiky a răspuns:

Buna! Cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea. Orice conflict se rezolva daca discuti cu persoana respectiva. Ea poate ca nu isi da seama ca greseste si de asta ar trebui sa vorbesti cu ea. Discuta cu prietena ta si explica-i ce te deranjeaza. Poate ca isi va da seama de greseala si isi va cere scuze. Succes. happy