| Aysa19 a întrebat:

Buna!

deci mai putin e ziua mea happy...

Cum mias putea petrece timpul dar intr-un mod mai deosebit cu prietenul?

multumesc :*

Răspuns Câştigător
| rebb a răspuns:

Ati putea merge intr-un loc preferat de al vostru sau in locul in care v-ati intalnit prima data.Trebuie sa aveti un local preferat, ceva.tongue
Poti merge la el sau ar putea merge el la tine si sa mancati ceva bun, ca e ziua ta, sa va uitati la un film dragut sau poate chiar sa mergeti la cinema. Puteti face multe lucruri impreuna, important e sa va simtiti bine si sa va distrati. Iti urez la multi ani, btw.>big grin

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Undeva, departe de privirile curiosilor. Duceti-va pe un camp, un picnic la iarba verde, o zi intreaga petrecuta impreuna. Poti aduce tortul cu tine, si sa-l mancati impreuna. Apoi, seara tot pe acea campie, uitandu-va la stele... Daca sunteti 2 romantici, va merge de minune.happy