| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Deci, mereu am incercat sa ascund faptul ca sunt slaba, foarte slaba, chiar. Am fost invidioasa pe altele care erau scunde si grase. De ce? V-ati dat seama, nu? Pentru ca eu sunt inalta si slaba. Si nu mai vreau sa ma intereseze ce zic altii si altele. Nu am formele acelea care atrag baietii ca un magnet. Vreau sa fiu...eu! Intelegeti? Deci, fiindca nu am timp sa umblu prin magazine. Ce haine li se potrivesc fetelor acestea inalte si slabanoage? laughing Blugii, in mod special. Cateva poze, macar. Am 1.68 si 42 kg. Asta doar ca sa va faceti o idee. Si de ingrasat, am incercat toate metodele. Am crezut ca o data cu venirea menstruatiei o sa am cateva sanse in plus sa ma mai ingras. Dar nu. Deci, ce haine mi s-ar potrivi? Funda! happy

2 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Zici ca esti aceeasi persoana ca si mine. Exact asa sunt si eu.Eu am 1.66 si 43 kg, bine nu cred ca exista vreo diferenta.Da-mi si mie id-ul tau la privat sau unde vrei tu.

| Anonim290 a răspuns:

As zice rochiile vaporoase si simple, pantalonii scurti si cateva tricouri largi si lungi sau poate un tricou simplu cu o camasa in carouri deaspura si niste blugi sau pantaloni scurti, parul prins probabil si bascheti sau balerini.Stai linistita, formele vor aparea si ele, dar difera la fiecare persoana ritmul de maturizare ca sa zic asa.