| xDyziix a întrebat:

Buna deci mi-a venit o idee trasnita curand incepe scola si la scoala e unifosra camasa albastra si vreau sa scriu pe ea tot felul de nebuni am scris deja: Ce-s eu search, nu stiu, pipopapopipopepo., sunt neboon. Va rog idei ce sa mai scriu? FUNDA promit:*!

Răspuns Câştigător
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Fuego,castravetele,urasc maimutele

2 răspunsuri:
| LoveToHate a răspuns:

Turamtutam,mamaliga,sarmale,pijamale,eutanasiere,ciumpalac,branzescu,sobolan

| stef87 a răspuns:

Inteleg ca vrei sa arati aptitudinile, dar poate ca nu asta e cale cea mai desteapta! Uniforma are alte rosturi, cum peretii nu sunt facuti pentru a desena pe ei. Din cate stiu, acum uniforma e specifica fiecarei unitati de invatamant, prin urmare ar trebuie sa existe o mandrie purtarea ei. Tu vrei sa-ti bati joc de identitatea asta...fa cum crezi!