| LoveForShania a întrebat:

Deci, mi-am cumparat un microfon, dar nu de ala sa vorbesc pe mess, de ala cum au cantaretii etc., si se aude prin el muzicalaughing Nu pot vorbi eu sa ma aud pe minelaughing mi-a zis o fata ca imi trebuie un program special, eu avand Windows 7 enterprise. Puteti sa imi dati niste site`uri de unde sa il descarc, care o fi acela?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

L-ai conectat? Incearca si la alt calculator sa vezi sa nu fie defect.

| DaftPunk a răspuns:

Stai asa...Deci ai luat un microfon si nu stii sa il folosesti? Micro dala de karaoke? Poti sa il conectezi la boxe...