| Angel_4453 a întrebat:

deci mie imi placea de el acum un an si el stia dar cica nu iar fi placut de mine si avea prietena ok.am trecut peste si atrecut si un an nu am pus nimic la suflet a fost ceva trecator, dar de cateva saptamani pare ca lui ii place de mine straight face ne tot tachinam si vb frumos nu ca alta data, nu mai are nici o treaba cu alte fete etc... voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Daca ai o slabiciune pentru el si acum, de ce nu?
bafta

| Clauditza33 a răspuns:

Hmmm eu zic sa fii foarte atenta cu el adica sa nu iti pui prea multa incredere in el ca nu se stie niciodata poate ca a inceput sa ii placa de tine dar de la a place pe cineva si al iubii in adevarul sens al cuvantului e cale lunga deci nu iti pune multa incredere in el ca te poti indragostii mai rau ca inainte de el si apoi poti suferii, ai grija de tine si ai grija de el! incearcal de cateva ori sa vezi ce ii poate pielea.:*