| nuspuncinesunt2 a întrebat:

Buna! Deci puteti intra pe intrebarile mele anterioare daca nu le-ati vizualizat deja.Dar acum am o alta întâmplare.
Sunt acum la o masa sa sarbatorim ziua unei fete cu gasca.10 persoane, printre care si persoana de care imi place.
Astazi a venit fosta lui.
Eu m-am pus langa sarbatorita ca asa a zis ea, dar o fata a vrut sa facem schimb, sa stea ea langa sarbatorita. Chestia e ca ea statea langa baiatul de care imi place si acum din cauza schimbului stau eu langa el.
Doar ca el sta langa fosta lui.
Si langa mine.
LOL ACUM A PUPAT-O PE OBRAZ.

In fine, poate doar mi s-a parut.

Chestia e ca ma simt nasol sa stau langa el.
Cred ca vor fi iar impreuna.
But this nu conteaza.

Cum as putea sa ma comport in clipa asta?
Incerc sa tac, sa nu zic nimic.
Sa fiu tacuta.
Mi-e rusine.
Daca va uitati sj la intrebarile si raspunsurile de la ele intelegeti mai bine situatia.

Răspuns Apreciat de Editori
| IgnatVictor a răspuns:

Bună!
E logic ca între el și fosta lui să existe o legătură. Doar au fost împreună. Nu știu care e starea lor actuală, dar, dacă îți place de el și nu crezi că o să se întoarcă la fosta, vorbește cu băiatul. Dacă ești sigură că nu mai are sentimente pentru vechea lui iubită, eu spun să-ți mărturisești dragostea. Dacă spune da, ai reușit, felicitări! Dar dacă spune nu, măcar ți-ai luat o piatră de pe inimă. La început, o să fie greu să treci peste, dar cu timpul totul o să se vindece.

1 răspuns:
| Celestina003 a răspuns:

Eu as pleca de lângă el, in locul tău.