| anonim_4396 a întrebat:

deci sa incep cu inceputul :mie imi place de un baiat care este mai mare decat mine (are prietena)iar mama il cunoaste si pe el, si pe socrul lui cum ar veni si pe tatal lui, iar el de fata cu mama venea si ma lua in brate si ma pupa iar mama se lua de el, si mi-a facut cunostinta cu fratele lu fata aia cu care e el...iar acum el(baiatul de care imi place) mi-a cerut nr de tel si i l-am dat iar mama a aflat ca i-am dar nr, si acum ma cert cu ea ca zice ca e prea mare si de ce i-am dat nr

5 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Bună!
Şi care ar fi problema? Şi eu am fost cu un băiat cu 3 ani mai mare decât mine şi ai mei nu au zis nimic. Ba chiar părinţii noştri se cunosc şi se înţeleg foarte bine. Bine, depinde şi de diferenţa de vârstă dintre voi, să nu fie prea mare.
Pa pa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si intrebarea ar fi? sau vrei doar sa ne informezi ca ai umbli dupa baieti mai mari care au prietene?

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Eu zica ca relatia cu mama ta este mult mai importanta decat relatia ta cu acest baiat. Cel mai bine ar fi sa il lasi in pace deoarece are prietena.

| girl00 a răspuns:

Daca stiai ca are prietena nu trebuia sa-i dai nrhee hee nu te critic..pana la urma faci ce vrei..mami tau are dreptatehappy

| cami13 a răspuns:

Poti sa ii zici ca nu e nimic intre voi, ca el are prietena si ca sunteti doar prieteni