| anonim_4396 a întrebat:

deci sa va spun ce problema am este o fata in clasa care de mic ma place am ignorato dar la un momendat a inceput sa-mi placa de ea si presupun ca si ei ii place de mine va rog sa-mi dati niste sfaturi ce sa fac adica eu i-am spus niste lucruri cam urate (si imi pare rau)si ea a continuat sa ma ierte adica ce credeti ar trebui sa incerc sa fiu cu ea?

Răspuns Câştigător
| stelistu30 a răspuns:

Da incearca si ai sa vezi ca o sa fie bine

2 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Pai ce faci ma te contrazici cu tine? ori iti place ori nu
Ce draq astepti nu stiu...

| Vvistula a răspuns:

Asa am facut si eu, zi ca iti place si sa vezi apoi ce bine e