| sweetgirl pink a întrebat:

deci sa va spun povestea mea:mie mi-a placut de un baiat.am facut cunostinta cu el dar lui nu creq i-a placut de mine. dupa un timp am vb ca el pe mess sh mi-a spus ca nu a vrut sa n combinam ca nu e preg pentru o relatie(eu am 14 ani el 16:si nu a avut nicio prietena)mia mai spus ca i place sa vb ca mine.in fne cand suntem in parca cu totii se uita la mine neincetathappydeci nu stiu c vreahappypoate i place de mine dar din cate mi-a zis nu e pregatit pentru o relatie. oare i place de mine sau...thx

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Da. daca ti-a spus ca nu e pregatit pentru o relatie nu inseamna ca nu te place. dar cred ca ar trebui sa-l uiti.pentru ca tu trebuie sa il astepti ca sa fie pregatit pentru o noua relatie, iar tie nu o sa iti convina sa il astepti

| ºPishcotº a răspuns:

Eu zic sa ai rabdare cu elhee hee... Tu continua sa vorbesti cu el, afara stai pe langa el.cunoaste-l si mai bine, fa-l sa aiba mare incredere in tine, sa se poata baza pe tinehappy! Si cu timpul sunt sigura ca o sa-si dea seama ca esti potrivita pentru a forma o relatie frumoasa cu elhappy. Tot ce trebuie sa faci e sa ai rabdare si sa lasi si timpul sa decidahappy...Ai grija de tine!:*

| ¢øиνeяše a răspuns:

Ii plke de tine clar, dar nu e pregatit pentru o relatioe exact cum a zis. nu-l stresa lasa-l pe el sa faca primul pas. dar nici tu nu iti gasi alt prieten arata`i ca`l placi, si ca vrei ceva mai mult decat o preietnie gen :''salut salutt cf? bine tu '' ai inetels ideea.lasa`l un timp, da nici ani o luna doua ar fi perfect in acest timp ataseaza-te de el cat poti de mult happy mlt nok

| DaniiWtf a răspuns:

BaiatuL te place, dar e mult mult pra timid sa iti dea semne mai major. Fa tu primul pas. Dai curaj. Spune-i ca poae.Ca nu e greu.Ca totul e doar sa te iubeasca. Fa si tu acelasi lucru. Tine`te bine.Deacum asteaptate la tot.
P. s:Intr`o comvorbire obisnuita bag-o pe aia cu :Ce zici sa formam ceva unic?tongue
Acum totul depinde de tine si de el, bineinteles.
Noroc si...Casa de piatralaughing

| DaniiWtf a răspuns:

Funda?