| Ema1234 a întrebat:

deci sunt c`un baiat de aproape o saptamana. Pur si simplu e cam ciudat pentru ca nu am mai stat cu nimeni pana acum, Nu facem cine stie ce, mentionez ca am 14 ani, aproape 15laughing.Asa si tocmai ce incep sa imi placa mult de el. Si nu vreau! Nu pot explica dar incepe sa ma doara toate lucrurile marunte, gen unde si cu cine vorbeste si din astea.(cu fete). Asa si tocmai ce am vazut un com gen "esti cea mai frumusica din clasa ta", pe cum ca asa era. Asa suna un com de la ea catre fosta sa prietena! mai mica cu 2ani!big grin Ce credeti ca ar trebui sa fac?! Ce sa-i spun?happy Stiu ca poate unii nu au inteles intrebarea dar pentru altii, care au fost in aceasta situatie sigur va intelege ceva! Nici eu nu stiu exact cum sa formulez, stiu doar ca vreau sa fac cv sa nu mai fiu asa de, practic, "indragostita" si dcaa sunt, cum pot sa ma apropi de el?:-s

Răspuns Câştigător
| Mysteriouss a răspuns:

. Greu. intr-un fel esti geloasa! Cum sa te apropi? Vorbeste cu el si de la vorba stai foarte aproape de el si na vezi daca exista vreo chimie ceva un sarut o apropiere de mana daca simti ceva da esti indragostita daca nu, nu e dar cum esti geloasa inseamna ca tii la el. Succes!