| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt fata si am o dilemă. Deci un băiat a dat follow, a dat like la pozele mele, si la un party la care eram amândoi tot dansa aproape de mine, dar nu foarte aproape, deci nu era evident. Eu nu il observasem, dar după l-am auzit cum a zis dai pace si a plecat de lângă mine. După a dat unfollow contului meu de pe insta. Credeți ca i-a plăcut de mine? Si dacă da, credeți ca acum nu mă mai place? Nu înțeleg băieții, scuze.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O fi crezut că nu ești interesată de el și a renunțat

| Andreeush a răspuns:

Poate a rămas cu impresia că nu ești interesată de el.

| siriusblack98 a răspuns:

Atractie fizica se numeste treaba asta.Probabil i-a placut de tine dar i-a fost rusine sa te bage in seama si a asteptat sa faci tu primul pas.Cand a vazut ca nu-l bagi in seama, s-a dat batut.Eu zic ca te place sigur, dar in capul lui isi spune ''n-am nici o sansa cu tipa aia''.

| Anapp a răspuns (pentru siriusblack98):

Toată chestia asta s-a întâmplat acun vreo 2 3 luni. Crezi că mai am șanse?

| siriusblack98 a răspuns (pentru Anapp):

Desigur ca inca ai sanse.Cunosc foarte bine cum functioneaza gandirea noastra, tipul o sa fie incantat laughing

| Beyou799 a răspuns:

In primul rand, daca baiatul respectiv te-a cunoscut prin intermediul retelelor de socializare, nu inseamna ca s-a indragostit, e un baiat care cauta o partenera dupa anumite criterii, in cazul de fata, fizice! Prima data exista atractia, deci nu e vorba de iubire, e acel moment cand ai emotii pentru o persoana cand o vezi deoarece simti o stare de bine in preajma ei...deci asociezi acea stare de bine cu persoana respectiva, iubirea este mai mult, este atunci cand te preocupa starea morala a acelei persoane mai mult decat a ta, cand ii vrei doar binele si te ingrijoreaza orice lucru nepotrivit legat de acea persoana, ei bine, in cazul tau, e vorba de un baiat care este interesat de tine pentru ca te place cum arati, cum esti, si probabil a crezut ca el nu prezinta vreun interes pentru tine, si din orgoliu s-a intamplat asta!