| Andrreachiriac a întrebat:

deci... timp de 3 luni de zile un baiat a "umblat" dupa mine. eu tot l-am refuzat, el imi spunea ca ma iubeste, chesti d-astea. l-am refuzat de vreo 4-5 ori... apoi s-a dat batut(deci 3 luni de zile, in fiecare zi imi spunea "te iubesc, te iubesc, te iubesc si multe altelee) si acum a inceput sa vorbeasca cu cea mai buna prietena a mea, desi ea are prieten. oare chiar m-a iubit dupa cum a zis, sau doar si-a batut joc de mine?

1 răspuns:
| marina11 a răspuns:

Hei.eu cred ca si-a batut joc de tine.adica daca `te iubea` asa cum spune el.acum de cauta dupa prietena ta? sa stii ca iubirea nu trece asa usor
PS:s`ar putea sa vrea sa zica ca te place.si se exprima gresit asa cum fac si colegii mei tongue