| Puffulets a întrebat:

Deci uitati cum sta treaba; De ceva timp imi place de un baiat. L-am vazut la piscina si i-am zis unei prietene sa-mi faca rost de id-ul lui si am vb cu el pe mess. Dar de cateva zile ma baga la invizibilsad si nu stiu de ce. Sau cand e online nici nu ma baga in seama... macar sa zica "buna ce faci" nimic.dar eu mai mereu intram pe el si ii ziceam "buna" mai vorbeam una alta. O fata mi-a zis ca e timid dar oare asta sa fie problema de nu vorbeste cu mine?laughing. Mama mi-a zis sa nu-i mai dau importanta ca o sa vorbeasca el cu mine daca vrea.Dar nu stiu ce sa fac imi place mult de el si nu am atata rabdare sa astept pana o vorbi el cu mine. Va rog sa ma ajutati cu un sfat cevabig grin. Dau funda celui mai bun raspunskiss

Răspuns Câştigător
| blue0or0pink a răspuns:

Hey,nu iti face griji daca e interesat de tine, tot va intra pe tine intr-un sfarsit, inceraca sa nu ii dai prea multa importanta deaorece va deveni increzut si nu te va mai baga in seama, va crede ca esti disperata, probabil ca e si timid baitul deaorece asa sunt baietii in general mai ales cand fetele fac primul pas, da-i timp sa prinda curaj, si daca te place si el, cu siguranta va vorbi cu tine.

| Puffulets explică (pentru blue0or0pink):

Multumesc!kiss

| blue0or0pink a răspuns (pentru Puffulets):

Cu cea mai mare placere :*