| NoName0011 a întrebat:

Buna:*. deci un baiat de la mine de la scoala cand ma vede. se duce la fete si le ia asa dupa cap nu pe toate doar asa cu care se intelege, si tot timpu se uita la mine cum reactionez? dc oare?laughing

Răspuns Câştigător
| dragutza a răspuns:

Cred ca ti-ai dat seama deja! si pui aceasta intrebare aici chiar si prietenelor tale ca sa te dai mare si sa o faci pe nepasatoarea cand de fapt tie iti pasa cel mai mult! daca nu ti-ai dat seama iti zic eu:te iubeste, vrea sa fie cu tine, si te face geloasa in momentul de fata! nu stie daca tu il placi si foloseste acest lucru pentru a vedea cum reactionezi si sa vada daca iti place de el! ai inteles?happy

3 răspunsuri:
| Mya a răspuns:

As zice ca ai tras deja singura concluzia, iar acum vrei doar o confirmare din partea noastra...winking

| DonGiovanni a răspuns:

Vrea sa vada daca esti geloasa ii place de tine si nu stie daca si tie iti place de el si atunci daca te vede geloasa isi da seama.

| gabytza1994bm a răspuns:

Pai... daca nu esti prea timida du-te la el si spune-i. O sa vezi ce iasa...smug.
incearca sa faci si tu asa in fata lui sa vezi ce privire arehee hee
SIGUR ii place de tine dar nu stie cum sa iti spuna sau vrea sa te faca geloasabig grin
Sper ca te-am ajutathee hee