| fasasf a întrebat:

Deci...va rog mult sa nu radeti!
Sunt de catva timp cu un baiat.Parintii si sora mea nu stiu de acest lucru si de aceea nu am cum sa vb cu ei. El a mai fost cu multe fete, dar eu nu am mai fost cu nimeni pana acum(nu stiu de ce, dar pur si simplu nu am vrut). El vrea sa ne intalnim peste cateva zile, si, cu siguranta va vrea sa ma sarute.Problema este ca eu nu prea stiu cum si chiar nu vreau sa afle ca nu am experienta in"chestii" de acest gen.
Deci... fetelor, ce ati facut cand v-ati sarutat prntru prima data?

Va rooog mult sa nu radeti!

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Un sfat prietenesc.
sarutul nu se invata
nu e o tehnica anume
totul vine de la sine
la inceput o sa il mai musti de limba,asta daca o folositi
dar pe parcucrs o sa capeti experienta
de nu e o rusine sa recunosti adevarul,si ar trebui sa se bucure ca e primul baiat care te saruta
deci,te intalnesti cu el,vorbiti bla bla bla, si il lasi pe el sa faca primul pas,sa nu pari disperata dupa el,sa nu ii arati ca il doresti foarte mult,ca dupaceea el poate profita dupa urma inocentei tale.
il lasi sa te ia in brate sa te sarute,si il lasi sa te conduca,nu sa te conduca acasawinking adica te lasi condusa cand o sa te sarute,il lasi pe el sa faca treaba,si dupa stii sa saruti o sa iti placa si mai mult sa sarutil,asta e la inceput,ca devine o monotonie.
deci un sfat de la mine,eu am vf cu foarte multe fete,dar acum am familie si copii,sunt linistit.
nu ii arata toata dragostea ta,baietii vor doar s*x, rar sa gasesti pe cineva fidel, deici fii mai rece in sentimente.nu pune totul pe tava.lasa-l sa te admire pentru ceea ce esti,sa te doareasca si sa te iubesaca.
intr-un cuvant, nu pune suflet in relatiile cu baietii, baietii sunt precum perechile de sosete pe care le schimbi.
pana apare Fat-frumos mai dureaza si nu are rost sa suferi din dragoste.
sper ca am fost de ajutor chiar daca sunt baiat.
sunt multe de scris ufffwinking
succes

1 răspuns:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Ma bucur ca ai inteles ceva din ceea ce am scriswinking