| AlexaaBws a întrebat:

Deci vreau sa ma ajutati, vreau un raspuns bun si concret care o sa primeasca funda. De vreo saptamana s-a despartit prietenul meu de mine din niste motive de-a dreptul penibile laughing iar acum are pe alta. Vreau sa fac se vrea sa se intoarca la mine in genunchi, sa ma implore sa il iert, sa ii para tare rau ca m-a lasaat. Ceva idei? Mercii.

Răspuns Câştigător
| Michiro a răspuns:

Aranjeazate mai mult ca de obicei,umbla cu uni din prieteni lui,ignora-l,nu il baga in seama, prefate ca nu il vezi, sa fie un strain pentru tine. Distreazate, simte-te bine arata ca nu iti pasa, nu arata ca regreti.In momentu in care tu nu ii mai dai atentie, nu iti mai pasa, il ignori, va regreta!

4 răspunsuri:
| tomacu2 a răspuns:

Intilnestete cu prietenul lui si fa asa ca sai fuga ochii dupa tine

| StGalleon a răspuns:

Hmm, rea si razbunatoare... imi place! Totusi este o intreaga lectie cu o multime de posibilitati, si evident am nev de mai multe date adauga-ma pe mess sa vb... ID- ciubotaruemil

| Noreasontosimle a răspuns:

I know that feeling, sis!laughing)

Eu am apelat la indiferenta si la prietenii lui.big grin functioneaza cat de cat ca e maaare orgolios. Dar stiu ca se mai baga in seama cu cea mai buna prietena a mea( e o poveste lunga) si o mai intreaba de mine, asaa pe departelaughing
Deci, fi indiferenta si imprieteneste-te cu amicii lui( doar imprieteneste-te, sa nu creada ca ii iei la rand) laughing

| gmbod1 a răspuns:

Fa-ti si tu un prieten dar sa afle sarutate cu el etc si incearca sa vorbesti cu un prieten de al lui ca sa il intrebe pe el pe messenger de ce s-a despartit de tine bla bla chestii de genu asta