| VampyYuki a întrebat:

Deci vreau sa va pun o intrebare... Stiu ca poate va suna stupid dar asta e. Eu am un prieten foarte bun,cu care ma inteleg super. Si de multe cand il intreb ce face(ma rog nu chiar tot timpul dar uneori),imi spune ca vorbeste cu o alta prietena de-a lui,din Cluj cred. Si de fiecare data cand spune asta eu nu stiu... Parca ma trasneste un fulger sau ceva. Desi nu imi place de el,mie imi place un alt baiat. Dar cu toate astea reactionez ca si cum as fi geloasa. Ceea ce nu inteleg este daca sunt intr-adevar geloasa sau nu. O parere, ceva please? Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| LiveLoveLaughhh a răspuns:

Poate te-ai obisnuit ca tipul sa fie atent doar la tine, mie mi se intampla des si apoi ma simt cam prost cand vad ca e interesat si de altcineva :\. nu-l placi neaparat, ai fost mereu '' in centrul atentiei '' lui. happy

2 răspunsuri:
| Rayzzor a răspuns:

Daca te intelegi cu el foarte bine si ai sentimentul asta, il placi.Nu iti dai seama pentru ca baiatul despre care spui ca il placi poate arata mai bine.Dar eu asa cred, daca te intelegi cu baiatul asta care spui ca iti e doar prieten mai bine decat cu baiatul pe care il placi si simti si gelozie, atunci clar il placi pe celalaltbig grin.

Răspuns utilizator avertizat