| Andrreachiriac a întrebat:

decii.maine voi da o petrecere in pijamale si nu stiu ce sa facem, ceva sfaturi? puppy dog eyes si ceva filme daca stiti la care sa ne uitam pe. s avem [14-16 ani] si suntem 4 fete; o3 ceva idei, funda :d

1 răspuns:
| simf a răspuns:

Karaoke pe linie! in loc de microfon, sprayuri, fixative etc. gasesti pe youtube multe melodiii, fa o lista cu linkuri din seara asta in functie de ce va place. plus chestii haioase de genul barbie girl si melodii din desene disney. filme - fie comedii - vezi airplaine -, fie filme mai vechi (de genul forrest gump sau cast away