| mulinobianco a întrebat:

degraba e ziua fostului meu prieten care se afla in alt oras. Ne-am desparit deja de 4 luni. [ dupa ce ne-am vazut prima oara, dar impreuna am fost 7 luni, cu o pauza de o luna ] Pauza aia a fost din cauza mea, eu l-am lasat. atunci noi nu comunicam vreo 3 saptamini, dupa care a fost ziua mea si el m-a felicitat si peste o luna ne-am impacat.
Cu 4 luni in urma el pe mine m-a lasat. De atunci noi nu am mai vorbit. Doar odata din intimplare ne-am vazut [ cind am fost eu la el in oras cu niste chestii, ca sa ma vad cu o prietena] si el atunci cu mine nu s-a salutat. Deci eu ma gindesc acum sa-l felicit si eu cu ziua lui de nastere [ pe 29 august ] Voi cum credeti? Ce ziceti? Astept pareri.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trimite i un sms

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu mai ai nicio treaba cu el si nu vad ce rost mai are.

| NoNameMe13 a răspuns:

Foarte urat din partea lui sa te ignore dupa atatea luni petrecute impreuna. Da-i un simplu mesaj pe telefon cu "La multi ani!".

| mulinobianco explică:

Coryx - da, ai dreptate ca nu mai am nicio treaba cu el, dar totusi ii voi scrie un sms, din simplu respect ) el cu mine se comporta ca cu o princessa ) oricum, ii simt lipsa, imi este dor : | Vreau ca el sa stie ca ii doresc intr-adevar multi ani big grin bine, mersi pentru raspuns :*
NoNameMe13 - exact asa voi face, voi mai adauga citeva cuvinte de la mine, dar oricum, il inteleg si pe el, prietena mea care e si prietena lui a zis ca pe el il doare, si se simte si el jignit. aici deja sunt micile detalii despre care nu cred ca e necesar sa vorbesc. bine. mersi mult :*
mona- mersi, asa si voi face :*