| Maya9298 a întrebat:

Despre ce as putea vorbi cu prietenul meu prin sms'uri seara? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Aduutza1993 a răspuns:

Ce ati mai facut pe parcursul zilei cand nu v ati vazut... faceti va planuri sa iesiti seara mai bine sa va plimbati va fi mult mai frumos decat un sms la intamplare din plictiseala. Eventual puteti vorbi despre haine, muzica, cluburi.Iesiti cu amici, ar fi mult mai bine.

2 răspunsuri:
| TheYonutz19 a răspuns:

Despre orice...smug

| KittyReb a răspuns:

Pai nu trebuie sa-ti spuna latcineva, trebuie s afii tu insati, sa te placa asa cum esti, nu conteaza ce vorbesti cu el atata timp cat va iubiti, sper ca te-am ajutat big grin