| LollypopMe a întrebat:

Buna dimineata! Am o problema: Cateaua mea canecorso a fatat la tara. si nu stiu ce sa-mi aleg fata sau baiat ca vreau sa aduc catelul (puiul) la bloc si as vrea sa se impace cu catelusa mea anabella(catelusa este westi terrier alb Vest-Scotian) cum ar merge sa ii impac cand o sa aduc puiutul?

Răspuns Câştigător
| FlooryCik a răspuns:

Parerea mea este sa iei baiatul, insa sa nu se imperecheze cu anabella si sa faca pui, dar daca o sa iei fata poate o sa se inteleaga mai bine.asta e parerea mea.:*

| WOLF9 a răspuns (pentru FlooryCik):

Eu am avut 2 caini ambi baieti si nu se intelegeau deloc la mancare iar cel mai mare incerca mereu sa domine dar in rest era okwinking asa ca nu iti sugerez sa ai 2 fete cel mai bine sa iei baiatulwinking

2 răspunsuri:
| livia_twilight a răspuns:

Și eu am un Westie, și încă doi căței de talie mare: o fată și un băiat. Cățelușa nu s-a jucat deloc cu băiatul, doar cu fata. Deci, părerea mea e să iei o fată. Nu o să se bată pentru că Westie-ul o să simtă că e pui și nu o să îi facă nimic. Oricum alegerea e tot a ta.