| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata.
Am o problema.
Eu si o colega iesim mai mereu in pauze. Regulamentul nu interzice asa ceva.
Doamna noastra diriginta ne atrage atentia sa nu mai iesim in pauze, motivul... numai dumneaei il stie.
Sa zic si din ce cauza iesim. Avem prieteni pe care la sfarsitul anului nu o sa ii mai vedem, si pe langa asta, in clasa este o debandada totala. Baietii se bat de parca ar avea 2 ani. fetele formeaza "bisericute" si vorbesc intre ele cate 2 sau cate 3. asa ca in clasa nu avem ce face.
De explicat nu pot sa ii explic deoarece desi imi spune "explica", nu ma lasa sa scot nici un sunet zicand "nu vreau sa aud".
Comentatul se exclude din start, deoarece am respect fata de dumneaei si nu se cuvine.
Singura varianta este sa o ascult, dar aceasta varianta nu este favorabila. Ma gandeam poate aveti voi alte sfaturi. Multumesc. [ Imi cer scuze pentru repetarea anumitor cuvinte]

2 răspunsuri:
| Andruthsa a răspuns:

Ar trebui sa o asculti.:p.sa vezi ke are de zis.:p

| Andreea_2568 a răspuns:

Buna! pai du-te la ea si ii o intrebi care este motivul de nu va lasa.si ii ziceti si voi doua ca in clasa nu aveti ce face ca aia se bat alea vbesc.si mai bine sa iesiti afara ca sa stati cu acei colegii.si dca tot nu va spune mtoviul te duci la directoare/director si ii spui si dca nu se ia masarui vii cu parintii si tot vor rezolva. sper ca te am ajutat. funda? :d