| Keshaaa a întrebat:

Buna dimineata!
Am si eu 2 intrebari pentru baietibig grin.
Ce va place la o fata?
Ce nu va place la o fata?

2 răspunsuri:
| nstefan96 a răspuns:

Mie imi place sa nu fie falsa si sa nu aiba fitestraight faceasta ma enerveaza cel mai mult.Imi place foarte mult la o fata cand imi face ochi dulci si cand face unele gesturi cu ochii :X atunci ma da pe spatebig grin

| herbalist a răspuns:

1.ceea ce imi place cel mai mult la o fata este expresia de pe fata ei cand se simte rau sau este suparata si vine sa stea la pieptul meu si incerc sa o alin; 2.nu imi place la o fata sa vrea mereu sa fie in centrul atentieiwinking