| Teo2061229 a întrebat:

Buna dimineata! Astazi este ziua unei prietene/colege... nici nu stiu cum sa o numesc. Inainte era cea mai buna prietena a mea dar ne-am certat si acum nu mai suntem cum eram inainte si chiar daca s-a intamplat asta eu inca tin la ea. Vreau si eu un mesaj de la multi ani care sa exprime ce simt, ce v-am povestit!

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

"La Multi Ani scumpa mea,...( cum o cheama). Iti doresc tot binele din lume, iar cand iti va fi mai rau asa sa-ti fie! Ai fost, esti si sper eu ca vei fi cea mai minunata persoana pe care o cunosc, prietenia noastra inseamna mult pentru mine. Sa stii ca tot timpul voi fi langa tine si te voi sprijini in orice, promit! Te iubesc ca pe o sora! La Multi Ani, cu drag Teo"

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Draga teo, imi doresc ca prietenia voastra sa apara din nou pentru ca e pacat sa dispara, dar daca vrei sa ii lasi un mesaj in care vrei sa ii spui ce simti nu trebuie sa fie unul lung si dulcegaros trebuie sa fie scurt si sa exprime ceea ce simti
''O sa-ti trimit cu dragoste mesaje sms cu urari La Multi Ani, prietenia noastra inseamna pentru viata mea...cei mai frumosi ani.''
mult succes teo

| Teo2061229 explică:

Mersi happy

| Teo2061229 explică:

Mersi Andreea :* :*