| mola a întrebat:

din greseala am turnat super-glue ( lipici puternic) pe mana. Cum pot sa scap de ea, ca mi s-a lipit degetele intre ele si mi s-a facut toate degetele aspre?

6 răspunsuri:
| Epigonul a răspuns:

Freaca-te sub jetul de apa calda cu o piatra din aceea ce mai folosesc oamenii pentru bataturi, daca nu incearca si cu acetona.100% nu vei indeparta lipiciul de pe maini, dar intr-o zi, doua ti se va duce de la sine.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă cu acetonă.
Pa, pa.

| FrumoazaD a răspuns:

Fierbe apa si baga mana dar nu cand frige foarte tare.Se vor dezlipi

| cati21 a răspuns:

Cumparati o sticluta de acetona si toarna in repetate randuri daca e nevoie pe mana si se vor dezlipi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Încearcă să te freci cu acetonă, vezi dacă merge.
Te pup!

| Anghellusha a răspuns:

Asta mi s-a intimplat si mie acum
Si nu stiu ce sa facbig grin ca doaresad