| NicoClaudita a întrebat:

Buna din nou all... ce inseamna daca visezi ca saruti persoana de care iti place? adica de 3 nopti visez asta. alaltaieri seara am visat ca il sarutam pe fostul meu iubit ( nici nu m-am sarutat deloc cu el pentru ca nu stia sa sarute la 19 ani laughing ) si aseara am visat ca sarutam baiatul de care imi place actual. ce inseamna daca visezi asta? funda!

8 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Eu visez numai porcării, am cele mai handicapate vise posibile. Şi ce? Visele nu înseamnă nimic.

| NicoClaudita explică (pentru wforweirdo):

Asa e... poate... la mine de multe multe ori ce visez se petrece in viata reala! big grin

| wforweirdo a răspuns (pentru NicoClaudita):

Şi mie mi s-a mai întâmplat, dar tot nu cred în vise. thinking

| NicoClaudita explică (pentru wforweirdo):

Ok. fiecare are o parere diferita happy

| ilcmty a răspuns:

Cred ca te gandesti prea mult la baieti happy

| ilcmty a răspuns:

Cred ca te gandesti prea mult la baieti happy ...si apropo visurile nu au un sens sunt doar gandurile tale!

| NicoClaudita explică (pentru ilcmty):

Pai acum sincer eu nu ma mai gandesc la fostul meu iubit dar nu stiu poate ai dreptate