| Timeea2001 a întrebat:

Buna din nou! Cine v-a placut mai mult de la vocea romaniei vizi sau julie..argumentati...funda!

Răspuns Câştigător
| madalinutza1876 a răspuns:

Pai eu vruiam sa castige juli, cum s-a si intamplat pentru ca canta frumos si era fata(HAI FETELE!).Dar si Vizi canta excelent si era si amuzant si imi placea foarte mult de el.Era frumos ca amandoi sa castige! Dar e un concurs!

3 răspunsuri:
| MissAnonymous a răspuns:

Dintre cei doi mi-a placut Julie.Mi s-a parut ca a cantat mai frumos, dar dintre toti finalistii as fi vrut sa castige Cristi Nistor.Dar dintre toti concurentii, Laurian a cantat cel mai frumos, mi-a parut asa de rau cand a iesit sad.

| Resurrection a răspuns:

Mie personal mi-a placut Vizi deoarece imi placea felul sau propriu cum canta fiecare melodie si o facea sa sune altfel.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Vizi... Imi place caracterul lui, vocea lui.
*-*