| amymiamy a întrebat:

Buna din nou. sorry pentru cei care mi-au raspuns dar mai astept pareri
http://www.youtube.com/watch?v=xlz18FKsIDE
cum vi se pare ca dansez? sau in mare cum vi se pare dansul? eu sunt fata chiar de langa camera de filmat, in camasa (cu) carouri :*
astept pareri
fundita:X

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

happyEsti dragutsatongue
Dansezi okthinking
Mie una imi placebig grin

| Bluemind112 a răspuns:

Hainele nu se potrivesc big grin se vedea cum crapa fierea in fete de la blugi laughing eu am practicat multe stiluri de dans dar asta... no comment laughing

| Babyy_3377 a răspuns:

Mi se pare un dans de tot rahatu.sau "in mare". de c**ve

| amymiamy explică:

@VIp nu am tinut pasu cu ele pentru ca am invatat intr-o zi dansul. a fost totul facut la graba :*

| VIp_9373 a răspuns:

Mie mi s-a parut o coregrafie enervant de usoara si totusi nu ai tinut pasul cu celelalte mi se pare mie sau nu ai ureche muzicala?