| anonim_4396 a întrebat:

Buna din noukiss, tot in legatura cu colegul de clasa pe care il plac, m-am hotarat sa ii spun ca il plac.Vineri am avut ocazia sa ii spun, eram decat eu cu el, in statie asteptam masina, si ma tot uitam la el si el la mine si i-am spus ca vreau sa iti spun ceva si am tacut putin si pe urma i-am zis ca numai conteaza oricum nu era nimic interesantsad, mi-a fost rusine sa ii spunsadde cate ori am vreo sansa eu le dau cu piciorusad. Cum as putea sa trec peste aceasta rusine si sa ii spun ca il plac?sadVoi ce ati face daca ati fi acum in situatia mea? Am nevoie de sfaturilove struck

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai nu ii spune in fata,asa ti'e foarte greu. Spune; i pe mess,unde te poti gandi mai mult la ce zici. Vorbiti despre chestiile voastre,si dupa spune'i ca vrei sa ii zici ceva, dar lasa. Poate o sa insiste sa ii zici, si atunci ii poti spune.

1 răspuns:
| Mike959 a răspuns:

Fa ceea ce simti, invita-l sa iesiti pentru a vorbi si a fi doar voi doi! Sau pur si simplu spune-i intru-un mod sau altul, dar fa ceea ce simti! Bafta