| DamonsGirl a întrebat:

Buna din nou! love struck.` auzitsii ...stiti era un status ceva de genu : " E greu sa mergi pe culmea vietii!" si mai era cev ain contiunuare. care stiti cum este mai departe stst va rogg ziceti-mi! puppy dog eyes. Pls~love struck mersi fundoi!:*

Răspuns Câştigător
| yasemin a răspuns:

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie...

1 răspuns:
| carmen111 a răspuns:

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie...