| Catalina_9187 a întrebat:

Doresc cateva titluri de romane de dragoste, de autori recunoscuti! Dau fundita! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LoveTwilightLove a răspuns:

Buna Catalina! In legatura cu problema ta: Am sa-ti dau titluri: Intalnire in amurg(Cheery Moe), Anotimpul Vrajit(Emilly Elliot),Printesa Junglei(Elda Minder),Iubire Drept Rasplata(Susanna Thorson), Sarutul Unui Strain(Maria Greene), Marcati de destin(Theresa Charles). Cam atat fundita?happy

| Catalina_9187 explică (pentru LoveTwilightLove):

Multumesc!

| Catalina_9187 explică (pentru LoveTwilightLove):

Imi place cum suna, maine am sa caut din ele. Mersihappy

4 răspunsuri:
| RamonaM a răspuns:

Sandra Brown cred ca este una dintre cele mai cunoscute autoare de romane de dragoste. Doar da un search cu numele ei si vei gasi destule. Mai este si Nora Roberts... Si daca vrei si ceva mai clasic, iubiri incantatoare de demult, cauta "Mandrie si prejudecata" (am citit-o de doua ori - incantatoare!) si altele de Jane Austen.

| Catalina_9187 explică (pentru RamonaM):

Multumesc, dar am o intreaga colectie Sandra Brown, imi plac romanele ei intr-adevar. Nora Roberts nu mai zic. Multumesc oricumhappy