| FuunkiiieDoll a întrebat:

Doresc idei nebune.chestii interesante de facut.stiu ca este o ora tarzie. dar ma plictisesc de moarte sh vreau sa rad putin.sau site`uri pe care as putea intra sh sa ma distrez.happy
pls. dau funda,, mare sh grasa".laughing

7 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Eva.ro
Scrii pe google cele mai stupide legi din lume
http://teste.haios.ro/teste.php?lang=ro&id=11&sct=81
Te mai poti uita pe antena1.ro la In puii mei. bla bla
Succes! :).

| xilotto a răspuns:

Hmm "idei nebune" laughing Chiar nu am sa-ti dau astfel de idei, dar ai putea sa te uiti la un film bun, sa asculti ceva muzica, sa te uiti la Tv. Kiss tongue

| BRoxana a răspuns:

Cumpara-ti o viata si niste prieteni!

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns (pentru BRoxana):

Imi e mila, sincer, daca asa ati ajuns, sa dati raspunsuri asa aiurea, din lipsa de ocupatie, nu vreau sa imi imaginez cum va arata Romania in cativa zeci de ani. Daca nu ai un raspuns care sa ajute persoana, mai bine abtine-te. P.S. Nirvana, se scrie cu un singur "n". happy O zi cat mai placuta. Iulia

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns (pentru BRoxana):

Cu banii nu rezolvi orice, spre exemplu, prietenii... daca pentru tine prietenii se cumpara, este grav si realmente trist!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesti nebuna
si tampita daca vrei sa vb de sex

| StefaniaM a răspuns:

Cheama-l pe vecinu' sa faceti Paintball!