| bogdan133 a întrebat:

doresc o opinie. Sunt... confuz pot sa spun, adica sunt coleg de clasa cu aceasta fata de aproape 2 ani de cand am inceput liceul, in primul an au existat momente cand da, am vorbit mai mult la scoala si in afara. dar dintr-o data, pa s-a stins totul. Asa a trecut un an, si acum in al 2-lea an. primele luni a fost aceiasi poveste, apoi nu stiu. dintr-un nimic am inceput sa vorbim din nou. de circa 3 saptamani, vorbesc cu ea mai mult de cat de obicei, i-am luat nr de tel, skype etc. si vorbim. Saptamana trecuta a trebuit sa ma mut din ultima banca. ca fac galagie etc, reclamatii de la profesorii ( in fine, nu conteaza ) si ea, a insistat sa ma mut cu ea, ea a cerut asta in ciuda faptului ca mai multi i-au spus." ma mut eu cu tine" in fine nimic special. M-am mutat cu ea, vorbim etc, dar ea ma tot intreaba "cum ti se pare fusta/parul/etc", sau : imi vine sa te lovesc. iar eu sunt. de ce?, ea : esti prea dragut.
Ce parerea aveti? Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invit-o in oras la un suc si gata rezolvi problema nu iti mai da cu presupusul

| Lynna a răspuns:

''Deci, vrei sa mergem la un film sambata asta?'' Cred ca ar trebiu sa fie suficient.