| mAReEe a întrebat:

Buna dragii mei...am o mare problema, care o include pe pritena mea, sa-i spune A. Deci, eu am avut un iubit, din cauza caruia ne-am certat.Eram foarte bune prietene, dar intr-o zi am vorbit cu prietenul meu pe mess de pe un id secret si numai A.stia de asta. La un moment dat, prietenul meu si-a dat seamaca eu sunt pe id-ul acela(recunosc, am gresit la faza ca id-ul dar in fine, nu pentru asta vreau s ma judecati) am intrebat-o pe prietena mea daca nu i-a zis ea cumva, era singura care stia, asa ca orbita de toata prostia asta pentru un minut am crezut ca ea i-a zis, iar ea s-a suparat pe mine, crezand ca eu cred ca ea vrea sa mi-l fure, dar eu nu am mentionat niciodata de asa ceva, doar ca ea asa a inteles din faptul ca eu am intrebat-o chestia aceea, iar de autnci relatia noastra s-a racit m-am desp si de prietenul meu si ea nu mai vorbeste cu mine asa mult, poate nu ma mai vrea ca prietena, atat va org sa nu ma judecati asru sunt cu moralul la pamant...crying va multumesc pentru rasp voastre si voi tine cont de ele, dar acum, intrebarea este, eu am gresit sau ea? va las sa judecati si sa ma ajutati cum puteti mai bine, va org frumos

2 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Amandoua. Eu as spune sa te duci si sa vorbesti cu ea sau fai o felicitare. Putetei sa va intelegeti. Faza cu gresitul daca ea intelesese gresit trebuia sa te intrebe dar daca pe mine m-ar intreba amica mea si eu mas supara== Pentru ca suntem prietene si trebuie sa aveam incredere. Poate a deranjat-o tonul pe care ai vorbit, daca ea nu face primul pas fal tu.

| Nebuneală a răspuns:

Aman2 daca chiar erati prieten asa de bune nu trebuia sa v-a certati pe un baiat care o data si o data te pareseahappy si apoi tot cu ea ramaneai. Dar acum nu mai esti cu baiatu acela si nu mai ai nici ce`a mai buna prietena. E cam dur! Acum nu ai cum sa te duci la ea sa te consoleze pentru ca te`ai despartit de el.
Cel mai bine ar fi sa iei masurihappy Du-te la ea si cereti scuze cu toata ca aman2 ati gresit fa tu primul pashappy Ai sa vezi ca o sa te intelega doar e cea mai buna prieten:*Ai sa ii spui ca ai judecato gresit si ca chestile alea ti-au venit pe momoent si ca ea trebuia sa te inteleaga pentru ca doar era nervoasa.
Oameni nervoi spun unele lucruri care apoi le regreta multsad
Cel mai bine fugi si impacati`valove struck nu merita sa stai certatehappy
Mult succes:*