| croissant a întrebat:

Buna dragii mei! Ce va supara asa de mult pe lumea asta?

Răspuns Câştigător
| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Pe mine ma supara multe dar am puterea sa trec "pe langa" ele ca si cum as trece pe langa un om pe strada. viata e frumoasa si merita traita, trebuie sa avem acea putere in noi care sa sa trecem peste toate, sa nu ne supere nimic.
dar in realitate fiind, ma supara colega'mea increzuta si fitoasa!tongue

6 răspunsuri:
| AlexC a răspuns:

Cel mai mult ma supara ca lumea e proasta, ca avem niste hartii ca schimb valutar, ca nu exista intelegere, ca nu se imparte, ca regimul cominsm implica cenzura.
Si cel mai mult ma supara ca lumea nu gandeste ca mine, lumea ar trebui sa fie mai mult ca mine, restul sa crape.

| Robert7186 a răspuns:

Mincinosii

| Robert7186 a răspuns:

Minciunile

| Bi3 a răspuns:

Prietenii falsi, fitele. etc

| Deyux_5665 a răspuns:

Rautatea asta...oh go on

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Sanatatea si timpul