| FloryTrandafir a întrebat:

Buna dragilor! AjutOOOOOrr!sadsadsadcryingfara mistourix(simt ca imi moare inimasadsad
Deci, azi am iesit si eu cu iubitul meu pe afara la o plimbare, pe banca stand amundoi sarutandu-ne, imbratisandu-ne(ora 17:00), suntem deranjati de un telefon, este sunat de prietenul lui idiot, il intreaba ca ce face, ca daca se pot vedea, iubitul meu il refuza, zicandu-i ca e cu iubita lui(eu) in parc, atunci face el mai tarziu daca e mai vorbim te sun eu(iubitul meu lui acel idiot ca altfel nu ii pot spune)...
Toate bune si frumoase, cand la 20:00 cand sa plecam, este sunat iar de idiot, si ii zice haide mai ne intalnim?! si face el asteapta-ma la locul cutare.Ei bine dupa ce inchide ii zic eu: parca ziceai ca nu te intalnesti cu ei(prietenii lui 2 si + idiotul asta)si ca te duci direct acasa si face el dar i-am zis si eu doar asa ca sa ii platesc cu aceeasi moneda pentru ca el m-a lasat balta la o intalnire asemanatoare..de unde eu stiam ca parca nu pot crede ce zice, si acum ma suna pe la ora 23:00 sa ma intrebe ce faci iubirea mea, si fac eu bine tu? si face el afara in cartierul meu cu prietenii cei 3x(am simtit ca fac spume la gura., si fac eu cum asa? si face el asa bine am iesit cu ei putin, ca nu am mai scapat de ei sa ne distram, ca nu am stat destul azi afara, fetelor nu ma deranjeaza ca se vede cu ei, dar cu masura, pana si cand e cu mine bine mersi, el e chemat de ei la telefon x( pai cum vine asta?! nu stiu ce sa zic cica sta cu ei pana la 01:00, a innebunit cumplit, a uitat ce ne-a facut noua?!(nu conteaza ce, jignirii, bataie de joc, etc).
Dragilor, cum sa stea pana la ora aia?
Prea e manipulat de ei, prea il controleaza, il cheama cand e si cu mine, logic ramane cu mine, ma iubeste iubitul meu foarte mult, dar prea e aiurea ce se intampla, v-am povestit acum pe ocolite dar credeti-ma ca e cu totul si cu totul altfel povestea e foarte lunga si cu foarte multe detalii.
Intrebarea mea este Ce sa fac? Sa il pun sa aleaga intre mine si prietenii lui idioti care nu il lasa nici sa respire? Care ar fi reactia lui daca e sa il pun sa aleaga? Ce imi recomandati? Dau fundaaa...sunt confuza, total in ceata si nu mai pot suporta tensiunea asta.

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Poate ca ei sunt gay daca tot insitata atat, sau nu au un prieten mai bun, in fine deci nu ar trebui sa il pui sa aleaga cred ca ar trebui sa i spui ca "Uite eu nu mai suport ce se intampla, nu le mai raspunde fa-o pentru mine daca ma iubesti, iar daca ma minti si iesi cu ei fara sa imi spui (bine ca eu nu o sa te las deoarece vreau sa nu mai fi atat de apropiat cam prea apropiat as spune ) deci acum ramane sa vezi ce vrei tu sa faci, daca vrei sa scapi de ei nu le mai raspunde nu mai iesi cu ei, si te mai plangi de ce tot te streseaza "" cam asa, sper ca te-am ajutat

| FloryTrandafir explică (pentru KMaddieK):

Nu sunt gay, dar prea il tot cauta, mor cand ii aud telefonul, cand e cu mine sa il cheme la ei, simt ca mor de nervii..mersi de raspuns oricum.

| KMaddieK a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Pai spune-i sa il inchida atunci cand e cu tine sau sa-l dea pe silentioswinking

| FloryTrandafir explică (pentru KMaddieK):

Sunt unele persoane importante pentru amundoi care ne suna si nu isi poate inchide telefonul sad off.

21 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Eu sunt in aceea situatie ca si tine crede-ma si nu ma simt deloc binesad adica tot timpul cand suntem impreuna nu putem sta linistiti si ma enerveaza la culme...dar acum in ultimul timp am fost mai indiferenta si am vazut ca ma cauta mai mult poate ar trebui sa faci si tu acelasi lucrubig grin

| FloryTrandafir explică (pentru カルメン):

Mersi din sufletsad

| カルメン a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Nu ai pentru ce! stiu perfect ce simti pentru ca sunt in aceeasi situatiesad

| FloryTrandafir explică (pentru カルメン):

Problema este ca daca o sa fac pe indiferenta, isi da seama si se transforma si el sa fie la fel si se supara ca de ce sunt asa cu el...

| カルメン a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Off dar daca tine la tine poate se schimba si renunta la timpul foarte mult petrecut cu baietii adica poate mai reduce din elbig grin

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Tie frica de reactia lui daca l-ai pune sa alege intre tine si idiotii aia? dar le s-a gandit la tine cand ia ales pe ei in locul tau? ...de ce sa stai cu tampit de asta cand sunt N barbati mai buni ca idiotii astia + ca tu suferi acum si el se distreaza..si cine stie ce fete au mai adus pe acolo..deci tu decizi nu el decidewinking..nu are rost sa stai cu el daca ii ''iubeste'' mai mult pe prietenii tai decat pe tine tongue.

Deci relatia cu un idiot este in mainile tale smug
Bafta si toate cele bune!

| FloryTrandafir explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Calm, inca nu i-am pus aceea intrebare pentru ca inca nu stiu daca e bine sa o fac, nu a ales inca pe nimeni, dar pentru el eu sunt mai importanta decat toti la un loc, sa il pun sa aleaga?

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Ia pune-l la incercare happy sunt curios daca o sa te aleaga e tine din moment ce esti mai importanta...din persperctiva lui sa vedem daca tu esti mai importantatongue..gasesti barbati la tot pasul nu are rost sa te intristezi pentru un ...nu are rost sa spun ca poate mai tii la el si te jignesc..Scuze!happy

| FloryTrandafir explică (pentru FloryTrandafir):

Oricum m-a sunat fix acum la 00 : 05 si mi-a zis ca s-a intors acasa ca le-a zis prietenilor lui ca trebuie sa plece, si fac eu cum de esti acasa si cum de te-ai dus? si face el m-am gandit la tine..insa sta pe calculator pana dimineata cred x( alta problema idioata...

| カルメン a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Macar sta pe calculator si nu afara cu aia...incearca sa vorbesti cu el si sa ii explici ce nu iti place la elsad

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Fai si tu o faza de asta sa vada cum se simte tongue..presupun ca nu o sa sufere asa de tare ca tine deoarece nu ii pasa.

Si inca odata..sunt barbati la tot pasulwinking.ce are el in plus? ..sau are vreun ''ou'' in plus?rolling on the floor ..Scuze ca am luat-o asa in serios dar ma oftica ca unii se cred mai superiori decat altii..eu nu as face asa nici in ruptul capuluihappy

Bafta! Si bafta cu relatia!

| FloryTrandafir explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

I-am pus intrebarea aia cu pe cine ar alege, si a zis ca normal ca pe tine dragostea mea(el mie).

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Ei bine ..este ok atunci ..important este ca tu sa te simti iubita.dar si mai important este ca celalalt de langa tine sa te iubeasca happy Daca tu simti ca te iubeste este bine tongue.
Bafta in continuare!

| FloryTrandafir explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Mersi multkiss

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Cu placere..si nu are rost sa te intristezi...dar totusi nu stiu de ce ai putea face asta unei fete.Ele trebuie pretuite cu pretul vietii :X

Bafta si fi si tu mai dura, fa-ti un abonament la sata..trage acolo de fiare pentru ca daca mai face de astea sa ii tragi una de sa ii sara toti prietenii din cap sau eventual sa ii bati pe prietenii luirolling on the floor.

Glumeamtongue...
Bafta!smug

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Serios.du-te si tu la sala tragi acolo de nu mia poti si dupa aia sa vezi ce cuminte o sa fie laughing..nici nu o sa il tina sa faca de astea..sau eventual te ia ca garda de corp laughing

| Drawings a răspuns:

Am avut si eu aceeasi probleme cu prietenu', statea cu mine dupa care il suna un prieten sa mearga undeva si el repede, pe la 19 de ex...ma enerva foarte tare, nici macar nu ma intreba cat mai stam sau asa... Asta a fost ununl dintre motivele din care ne.am despartit straight face