| AleeAlly a întrebat:

Buna dragilor, am o intrebare, am un telefon Samsung GTS5230, de cateva zile telefonul mi se tot inchide. Mi-a fost inchis timp de 2 zile si si-a revenit. Telefonul era in garantie dar mi la scos si trebuia sa il am pana pe 15 decembrie 2012.Am fost la ei si mi-au spus ca trebuie sa platesc 540 lei pentru a mi-l repara. Va rog dati-mi niste stafuri. Dau funda. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Dyxxuu a răspuns:

Mai bine ti-ai lua altul, nici un telefon nu mai e la fel dupa ce a fost reparat o data, sau de mai multe ori oh go on.

1 răspuns: